Display Sound & Light Systems © 2016 | PRIVACY POLICY

En

Haberler

Ödüllü Pro-Işık üreticisi Amerikan Elation Professional firmasının 17.05.2016 itibariyle Türkiye pazarına Display ile açılıyor.

 

Display Elation Professional ürünlerinin yetkili distirübütörüdür.

PIXIEBEAM - ProLights

PIXIE BEAM Kampanya , Özel fiyat 890.-€uro + KDV

 

PIXIE BEAM is the smallest and the fastest professional moving head never done. PIXIE BEAM combines a 60W RGBW / Full Color LED source with a 100mm high efficiency collimator that produces a massive light flow concentrated in 4.5° beam angle.

Ürün Haberleri

MAG Audio N Series

MAG Audio yeni nesil hepsi neodimyum olan N serisi hoparlörler. Şık bir görünüm, yüksek performans, hafif ve güçlü donanım özellikleri ile tek bir pakette hepsini birleştiriyor.

 

Çok hafif ve kompakt muhafazaları, görülmemiş bir ses performansı sağlarken, özenle tasarlanmış ve N serisi için özel olarak üretilmiş Neodimyum dönüştürücüler ve yüksek frekans sürücüleri, optimize edilmiş, azaltılmış kabine boyutları ve ağırlığı için yapılır.

Müzik İçeride, Sessizlik Dışarıda! Peecker Sound Double Array Serisi ile çevre ses kirliliğine son..

 

1- Ses kirliliğini önlemek için özel tasarlanmış patentli (RE95A00042 no lu patent) ses sistemidir.

2- Amacı istenilen sesi düz bir eksen doğrultusunda pist üzerinde yoğunlaştırarak diğer noktalarda sesin az olmasını sağlamak ve pist dışına taşan istenmeyen sesleri minimum orana indirmektir.

3- Normal hoparlör sistemi Dans pistinde 105dB iken pist dışında 80dB , Double Array ses sisteminde 70dB/60dB'ye kadar düşmektedir.

4- Pist üzerinde çapraz ateş sistemiyle hoparlör sisteminden, çoklu hoparlörler kullanılarak özel açılarda çıkan sesler insan kulağına direkt gelmekte ve geriye kalan yerlerde hoparlör konumları/açılarıyla dışarıya taşan sesin azaltılması mantığıyla çalışmaktadır.

5- Tüm sesler hoparlör sisteminden geldiği için ekstra subbass kullanılması mecburiyetini ortadan kaldırır, yani subbass ihtiyacı yoktur, Sistem yeterli bass sesleri üretmektedir. Subbass kullanılmadığı için kuvvetli bas sesleri pist dışında etkisini kaybetmektedir.

6- Digital amplifikatör'lerle sistem kontrol altında.

7- Sağlam yapısından dolayı neme dayanıklıdır, bu yüzden açık hava mekanlarında rahatlıkla kullanılmaktadır.

Andrea Bocelli US Tour Powered by Outline GTO

Andrea Bocelli US Tour Powered by Outline GTO

 

Outline'nın Line array serisi hoparlörlerinin demoları için sizleri yeni showroomumuza bekliyoruz.

Elation Professional Platinum LED Series

Elation Professional - Platinum Led

 

Amerikan Elation Professional markasının ödüllü ve yüksek kaliteli Pro-Light sistem ürünlerinin demoları için sizleri yeni showroomumuza bekliyoruz. Bu ürünlere kısa bir süre için çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Tetto Sonoro Peecker Sound mod. AS 120 by Top Sound Audio

Peecker Sound Double Array

Basında Biz

 
X

Şifre:

Hatalı Şifre.